1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі розгорнули передсвяткову торгівлю

У Ковелі розгорнули передсвяткову торгівлю

Сьогодні у Ковелі ярмаркували. Предноворічну торгівлю на центральній площі організували з ініціативи та підтримки міської влади, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Підготовчими питаннями щодо організації ярмарку займалася та вела перемовини з продавцями заступник начальника відділу економічного розвитку та торгівлі Лілія Барна.

Мешканці міста мали можливість придбати усе необхідне до святкового столу - м’ясо, ковбаси, овочі, фрукти, рибні і м’ясні делікатеси, соління, солодощі, мед, кондитерські та хлібобулочні вироби, іншу продукцію переробних та сільськогосподарських підприємств, фермерських й особистих селянських господарств. У продажу було представлено широкий вибір новорічних сувенірів.

Усі, хто завітав на ярмарок, могли придбати продукцію безпосередньо від виробників за помірними цінами.

Людно було біля прилавків. Ковельчани робили покупки, давали рекомендації знайомим щодо вибору продуктів, вітали один одного з прийдешнім Новим роком.


#Ярмарок

Коментарі

Читайте також

Ковельські підприємці хочуть, щоб місцева влада обмежила проведення у Ковелі ярмарків промислової продукції

Ковельські підприємці хочуть, щоб місцева влада обмежила проведення у Ковелі ярмарків промислової продукції
Кажуть, що обсяги виторгу на ринках міста знизились і вони пов'язують це з регулярним приїздом у Ковель ярмарків з інших міст, зокрема Одеси та Харкова.