1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі нагородили кращих гравців ФЦ «Ковель-Волинь» 2019 року

У Ковелі нагородили кращих гравців ФЦ «Ковель-Волинь» 2019 року

28 грудня в приміщенні КДЮСШ їм. Є. Кондратовича відбулося справжнє футбольне свято не тільки для вихованців ФЦ «Ковель-Волинь», а й для їхніх батьків, - повідомляє пресслужба ФЦ «Ковель-Волинь».

Колектив футбольного центру вкотре підбив підсумки досягнень своїх маленьких та великих чемпіонів. Цього разу вже за 2019 рік.

- Особливо хочеться відзначити справжню теплу родинну атмосферу, що наповнила спортивний зал, та й наша футбольна родина значно збільшилася за цей рік, адже навіть усі бажаючі не змогли вміститися на вщент заповнених трибунах! За пройдений разом із нами шалений футбольний рік, нам було приємно нагородити подяками батьків, котрі активно допомагали у розвитку клубу; за вагомий внесок у розвиток футболу в нашому місті; керівництво клубу відзначило голову Федерації Футболу міста Ковеля, заступника міського голови Ігоря Прокопіва, котрий також завітав на спортивне свято, - йдеться у повідомленні.

Традиційно серед вихованців індивідуальними нагородами «Golden Ball» було відзначено кращих футболістів у всіх вікових категоріях. Серед учасників була проведена святкова лотерея з призами та подарунками не тільки від Футбольного Центру, а й від постійного партнера "ЧистоShop" та вихованця клубу - відомого футболіста Тараса Романчука.

І на десерт - батьківські комітети відіграли футбольний турнір, в якому перемогу здобули татусі вихованців 2011 року народження.

- Посмішки дітей, щирі емоції вихованців та батьків, святкове хвилювання найменшиньких наших діток та неймовірний настрій усіх учасників свята - що може бути кращим, щоб об’єднати стільки людей в одну велику футбольну сім’ю! Ми висловлюємо слова щирої вдячності кожному, хто з нами, хто в нашій команді!, - зауважує керівництво клубу.
#ФЦКовельВолинь

Коментарі

Читайте також