1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі зустріли «Різдво з патрульними»

У Ковелі зустріли «Різдво з патрульними»

7 січня у Ковелі місцева малеча та їхні батьки відвідали святковий розважальний та водночас пізнавальний захід, який ковельські поліцейські влаштовують уже третій рік поспіль, - повідомляє пресслужба патрульних.

Аби стати ще ближчими до містян, ковельські інспектори провели акцію «Різдво з патрульними», яка є традиційною в усіх містах, де існує патрульна поліція.

- Перед входом у центральний парк у Ковелі вишикувалась черга: і діти, й дорослі хочуть посидіти у службовому автомобілі, сфотографуватись у ньому, посигналити та поговорити в гучномовець. Загалом, відчути, як воно – бути патрульним.

Гості заходу приміряли поліцейські обладунки, катались в автомобілі, фотографувались, спілкувались, а також отримували світловідбивні браслети. Дорослі могли одягнути алкоокуляри і зрозуміти, чому керувати напідпитку неприпустимо! Малеча ж раділа можливості одягнути бронежилет та посидіти за кермом справжньої поліцейської автівки.

- Особливий захват у дітей викликали маячки на автомобілі, вони з радістю вітали рідних в гучномовець, розглядали кайданки. Також ми вітали ковельчан зі святами, вручаючи листівки, - розповів старший інспектор Іван Сливка.


Патрульний каже, що багато мешканців дякували за роботу, а це особливо приємно.


#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також