1. Головна
  2. Новини
  3. Розповіли про досягнення в освітянській сфері Ковеля

Розповіли про досягнення в освітянській сфері Ковеля

Ковель цьогоріч мав честь приймати учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Географія». Наше місто славиться талановитими педагогами, має багато напрацювань в освітянській сфері, тож не дивно, що його обрали для проведення заходу. Педагоги з усієї України були в захваті від ковельських школярів, їх чудових знань, толерантності і вихованості. Цей іспит місто, а особливо НВК №11, де й проходила «битва» кращих, здали на відмінно. Розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Аби ж підкреслити досягнення саме наших освітян, у Ковелі запровадили місцеву премію «Успішний педагог». Конкурс пройшов втретє. Церемонія нагородження відбулась під час міських урочистостей з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти. Призовий фонд - 200 тисяч гривень. Вчителям загальної середньої освіти вручили п’ять премій, представникам дошкільної – чотири та позашкільної - одну.

Є у місті заохочення і для талановитих учнів. Найуспішнішим, переможцям олімпіад та конкурсів виплачуються стипендії.

Останнім часом у Ковелі зроблено значний крок для зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти. Уже майже вдалося розв’язати проблему покрівель, які в основному відремонтовані.

Серед задач сьогодення – термомодернізація приміщень. Практично всюди здійснено заміну вікон. Завдяки субвенції на соціально-економічний розвиток територій і співфінансування з міської казни проведено тепломодернізацію ЗОШ №10, ЗЗСО №№7,12, НВК№11, корпусу початкових класів ЗЗСО №1.

А найвагоміший проєкт року розпочали реалізовувати в СШ №3. Тут замінили вікна фасаду, що виходить на вулицю Незалежності, та на двох бокових сторонах провели утеплення стін мінватою та здійснили оздоблення. Цьогоріч 4 мільйони гривень на ці потреби виділено з міського бюджету. Загалом за результатами проведеного тендеру кошторисна вартість - 9 млн 100 тис. грн. У 2020 роботи будуть продовжені.

Завдяки благодійному фонду «Патріоти Волині» капітально відремонтовано частину фасаду Палацу учнівської молоді. Тепер і школа, і Палац прикрашають центральну вулицю міста.

У рамках реалізації концепції «Нова українська школа» за гроші державного та міського бюджетів, а це – 2 млн 417 тис.грн., для закладів освіти придбано телевізори, ноутбуки, багатофункціональні пристрої, ламінатори, учнівські меблі. Завезено у ЗЗСО дидактичні матеріали та меблі для першокласників.

Крім того, у цьому році за кошти міського бюджету відремонтовано санвузол в ЗЗСО №1 (корпус початкових класів), ЗДО №9, проведено тепломодернізацію ЗДО №6. Виготовлена проєктно-кошторисна документація на капітальний ремонт покрівлі ЗЗСО №6 та ЗДО №11.

До нового навчального року у закладах оновлено приміщення, здійснено перевірку систем захисту, обладнання тощо. У школи та дитсадки придбано меблі, начиння для харчоблоків, оргтехніку, господарські товари.


#Освіта

Коментарі

Читайте також