1. Головна
  2. Новини
  3. 10 січня у Ковелі відбудуться Різдвяні зустрічі

10 січня у Ковелі відбудуться Різдвяні зустрічі

10 січня у Ковелі відбудеться два мистецьких заходи, на які запрошують ковельчан та гостей міста.

О 13.00 в актовій залі школи мистецтв - Різдвяні зустрічі з молодими виконавцями. Для гостей свята музичні твори відомих світових класиків виконуватимуть Тетяна Артемук, Родіон Синчишин, Олександр Корнєв, Юліана Румянцева. У програмі - твори Моцарта, Равеля, Дебюсі, Рахманінова та ін.

Цього ж дня о 17.00 ковельчан запрошують на Різдвяні зустрічі з “Надією”. Концерт зразкової студії естрадного співу відбудеться у народному домі “Просвіта”. Лунатимуть колядки, різдвяні мелодії, повчальні історії та цікаві легенди. Гості також почують сучасні твори у виконанні вихованців Ірини Новожилової.#Різдво #Просвіта

Коментарі

Читайте також

Ковельчан запрошують на Різдвяні заходи

Ковельчан запрошують на Різдвяні заходи
Програма зимових свят у Ковелі продовжиться мистецькими та спортивними заходами, які відбуватимуться у народному домі "Просвіта", палаці учнівської молоді та комплексній ДЮСШ.

Вітаємо Вас, ковельчани, з Різдвом Христовим!

Вітаємо Вас, ковельчани, з Різдвом Христовим!
Це сімейне свято, коли за одним столом збирається велика родина. Бо у Різдвяний вечір немає місця кращого за рідний дім! Проте, не забудьте й про тих, хто зустрічає народження Ісуса далеко від своєї домівки, хто боронить нашу країну від ворога.