6 нелегальних АЗС виявили у Ковелі під час рейду

Міською робочою групою з виявлення нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами було проведено рейд-обстеження щодо незаконної діяльності з торгівлі нафтопродуктами на території міста. Про це повідомила завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліана Герасимчук.
Фото ілюстративне

Під час рейду у різних мікрорайонах Ковеля виявлено шість нелегальних автозаправних станцій. Зокрема, АЗС по по вул. Відродження,1-Ж; Володимирській,150; вул. Володимира Кияна,63; а також три АЗС за адресами по вулиці Варшавській,1; 21; та 24;

Станом на 10 січня 2020 року міською робочою групою встановлено, що усі шість АЗС припинили свою діяльність і не здійснюють реалізації пального. Проте обладнання не демонтоване.


#АЗС #Акциз #ЗаконодавствоПроПрацю

Коментарі

Читайте також

На Волині припинили діяльність 8 нелегальних АЗС, зокрема й у Ковелі

На Волині припинили діяльність 8 нелегальних АЗС, зокрема й у Ковелі
Відкрито 5 кримінальних проваджень про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою та 2 – про незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування підакцизних товарів.

Ковельчанку підозрюють в оборудках з підробленими марками акцизного податку

Ковельчанку підозрюють в оборудках з підробленими марками акцизного податку
Придбавши 500 незаконно виготовлених марок акцизного податку, наклеєних на пачки тютюнових виробів, жінка зберігала їх у себе, а потім продала іншому громадянину. Триває досудове розслідування.