1. Головна
  2. Новини
  3. Торік ковельські рятувальники ліквідували 174 пожежі, - повідомили під час підбиття підсумків роботи за минулий рік

Торік ковельські рятувальники ліквідували 174 пожежі, - повідомили під час підбиття підсумків роботи за минулий рік

Учора в Ковельському міськрайонному відділі управління ДСНС України у Волинській області відбулося підбиття підсумків роботи за 2019 рік, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У засіданні взяли участь начальник управління ДСНС України у Волинській області, генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук, перший заступник міського голови Михайло Гетьман, очільники районної влади, начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки виконавчого комітету міської ради Юрій Дідковський.

Керівник Ковельського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Волинській області, підполковник служби цивільного захисту Володимир Войтанік зробив аналіз оперативних дій пожежно-рятувальних підрозділів.

Він зазначив, що за звітний період було ліквідовано 174 пожежі та загорання, з них 40 виникло в екосистемах та на торфовищах. Кожну третю було погашено з допомогою установки техніки на вододжерело. В Ковелі налічується 232 вуличних та 136 об’єктових пожежних гідрантів. Під час роботи несправних гідрантів не виявлено. За участю ланок газодимозахисної служби локалізовано 15 пожеж.

У 2019 році для потреб пожежно–рятувальних підрозділів Ковельською міською радою було виділено 60 тисяч гривень для придбання 17 комплектів спеціального захисного одягу та 50 тисяч гривень для придбання мотопомпи з комплектом рукавів.

Також Володимир Войтанік зазначив, що в грудні парк пожежно-рятувальної техніки 4 ДПРЧ та 19 ДПРЧ поповнився двома новими сучасними автомобілями.

Зі словами привітань з новорічно-різдвяними святами та вдячності за роботу звернувся до колективу перший заступник міського голови Михайло Гетьман. Він побажав пожежникам міцного здоров'я, миру, щастя, злагоди й благополуччя в сім'ях, а також спокійної служби.

За професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, досягнення високих показників у службовій діяльності Михайло Олександрович вручив Подяки міського голови начальникам караулу 4 державної пожежно-рятувальної частини Богдану Тищуку та Євгенію Ярмолюку.

На завершення наради гостям представили пожежну автоцистерну АЦ-4-60(530927)-515М та спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу САРМ-Л Ford Ranger, які рятувальники отримали від ДСНС України. Як зазначив начальник управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, оновлена та удосконалена відповідно до вимог сьогодення техніка сприятиме підвищенню ефективності виконання завдань за призначенням та суттєво покращить матеріально-технічне забезпечення підрозділів.


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також