13-14 лютого 2020 року у міжнародному виставковому центрі (м.Київ, Броварський пр-т, 15) відбудеться щорічний Форум Smart Building за підтримки галузевих Міністерств та організацій. Про це на офіційному сайті Ковельської міської ради повідомляє відділ економічного розвитку та торгівлі.

Smart Building - міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові та українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення «Розумного міста». Це єдиний майданчик в Україні, який об'єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди та компанії ринку розумних технологій і будівництва.

У рамках ділової програми заплановано проведення одноденної конференції (14 лютого) і виступи понад 30 спікерів. Серед відвідувачів заходу: міські голови та голови райдержадміністрацій, керівники комунальних підприємств, РЖКП, ОСББ та представники бізнесу.

Офіційне відкриття заходу: 13 лютого о 10:00 годині.
Час роботи конференції: 14 лютого з 10:00 до 18:00 години.

Для представників міських та районних адміністрацій, комунальних підприємств вхід на виставку і конференцію - безкоштовний.

Реєстрація за посиланням: https://iot-forum-kiev.ticketforevent.com/

Детальну інформацію про захід можна отримати за телефоном організаторів: 0955234893 або на веб-сайті: smart-building.monet.kiev.ua.