До міської влади впродовж 2019 року надійшло 2724 звернення, що майже на 3 відсотки менше аналогічного показника попереднього року, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Зменшилась на 9,6 відсотка кількість колективних, на 28,2 - повторних звернень.

На особистих прийомах міського голови та його заступників побували 299 ковельчан. Електронною поштою надійшло 56 звернень, на телефонну “гарячу лінію” - 20.

Отримано 50 інформаційних запитів. Вони стосувались комунального господарства, діяльності виконавчого комітету, земельних відносин, будівництва та архітектури.

Актуальними залишаються комунальні питання. Торік зареєстровано 976 таких заяв, що становить 35,8 відсотка від загальної кількості. У них йшлося про утримання, ремонт житла, комунікаційних мереж. З них 176 - щодо поліпшення якості послуг, водозабезпечення - 57, теплопостачання та газопостачання - 63, ремонту доріг та благоустрою прибудинкових територій (асфальтування, влаштування твердого покриття) - 223, роз’яснень щодо причин зростання оплати за житлово-комунальні послуги - 82, забезпечення електроенергією -78, проведення робіт з водовідведення, дозволу на переобладнання централізованої системи опалення та гарячого водопостачання в багатоквартирних житлових будинках - 297.

216 жителів міста просили вирішити питання будівництва та архітектури: надати дозвіл на виготовлення детального плану території, укласти договір про пайову участь на розвиток інфраструктури міста, видати містобудівні умови та обмеження на забудову земельних ділянок, сприяти у проведенні робіт з влаштування доїзду до власних земельних ділянок, припинити незаконне будівництво та реконструкцію будівель.

Рідше звертались ковельчани стосовно права власності на землю, приватизації ділянок, врегулювання земельних спорів, забезпечення житлом.

Тематика повторних звернень: соціальний захист, охорона здоров’я, земельні відносини, комунальне господарство, ремонт доріг, благоустрій прибудинкових територій тощо.