1. Головна
  2. Новини
  3. До уваги випускників: 24 січня завершується реєстрація на пробне ЗНО

До уваги випускників: 24 січня завершується реєстрація на пробне ЗНО

Термін реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання завершується 24 січня 2020 року. Про це нагадують в управлінні освіти м. Ковеля. За інформацією начальника управління Віктора Бичковського, за кілька днів Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомить кількість учнів, які зареєструвалися для участі в пробному ЗНО у Ковелі. Саме тоді буде визначено навчальні заклади, які прийматимуть майбутніх абітурієнтів на іспити.

Тож, усі охочі ще можуть пройти реєстрацію та спробувати свої сили і знання, аби підготуватися до основної сесії ЗНО. Останній день - 24 січня.

Досвід показує, що учасники, які брали участь у пробному тестуванні, почувались більш впевнено в пунктах проведення ЗНО під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадаємо, що пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрацію можна пройти за посиланням http://lv.testportal.gov.ua/.

#ЗНО

Коментарі

Читайте також

Восени вчителі здаватимуть ЗНО

Восени вчителі здаватимуть ЗНО
Педагоги матимуть 180 хвилин на виконання 100 завдань. Хто успішно складе тест – отримає щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу.

Два навчальні заклади Ковеля - у трійці лідерів рейтингу шкіл Волинської області 2019 року

Два навчальні заклади Ковеля - у трійці лідерів рейтингу шкіл Волинської області 2019 року
У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.