Ковельський суд оштрафував чоловіка, який вп'яте за рік порушив природоохоронне законодавство

20 січня 2020 року у м. Ковелі відбулося судове засідання у справі про факт незаконного збуту водних біоресурсів, - повідомляє пересслужба Волинського рибоохоронного патруля.

Нагадаємо, що 21 листопада 2019 року під час рибоохоронного рейду рибпатрульними зафіксовано незаконний продаж водних біоресурсів. На Центральному ринку м. Ковель викрито порушника, який здійснював незаконний збут раків без дозвільних документів. На особу складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП

Примітно, що це стало п’ятим порушенням, яке вчинив даний громадянин у 2019 році. Так, з вересня по жовтень його тричі викрито за фактом незаконного продажу водних біоресурсів (1,2,3) та один раз за перевищення добової норми вилову раків.

Ковельський міськрайонний суд Волинської області постановив визнати винним громадянина у вчинені правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. При винесені рішення суд врахував, що особа вчинила правопорушення не вперше і не стала на шлях виправлення. Тому обрано стягнення у вигляді штрафу у розмірі, більшому за мінімальний, на суму 1 020 грн. Також суд постановив стягнути в дохід держави судовий збір в сумі 420 грн 40 коп.

#РибоохороннийПатруль

Коментарі

Читайте також