Сьогодні, 31 січня, у Ковелі провели жеребкування з розподілу земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд на вулицях Всіх Святих, Леоніда Каденюка та Василя Стефаника. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

У ньому взяли участь 10 громадян. Серед них - двох із загальної черги та восьмеро пільгових категорій ( загальний пільговий реєстр та першочерговий пільговий реєстр — учасники бойових дій в Афганістані та ліквідатори аварії на ЧАЕС І категорії).

Начальник земельного відділу Вадим Логвінов зауважив, що під час прийняття Положення “Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд” вдалось відстояти можливість й іншим категоріям громадян, крім учасників АТО, отримували наділи у нашому місті. А для прозорості розподілу ділянок проводиться жеребкування.

Перед його початком з присутніми зустрівся міський голова Олег Кіндер. Під час розмови він зауважив, що від того, як інтенсивно там буде вестись забудова, вирішуватимуться питання щодо прокладання інженерних мереж та влаштування доріг.

Ковельчани витягнули номерки, які були зафіксовані в списку присутніх громадян, де вони розписались, чим підтвердили легітимність процедури.