1. Головна
  2. Новини
  3. 3 лютого відділу патрульної поліції Ковеля виповнилося 2 роки

3 лютого відділу патрульної поліції Ковеля виповнилося 2 роки

Сьогодні відділу організації несення служби в місті Ковелі патрульної поліції у Волинській області виповнюється 2 роки. На ранковому шикуванні очільник волинських патрульних Андрій Крутень привітав особовий склад відділу, подякував за професійне виконання службових обов’язків та побажав міцного здоров’я, - повідомляє пресслужба патрульних.

За 12 місяців 2019 році поліцейські відділу опрацювали 9804 повідомлення, які надійшли на скорочений номер екстреного виклику поліції 102. Створено та опрацьовано самостійно – 4146 завдань.

Складено 389 протоколів про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, з яких:
- за ст.130 КУпАП – 190 протоколів;
- за ст.124 КУпАП – 139 протоколів.

Винесено 13692 постанови за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, з них 2944 постанови за перевищення швидкості, що зафіксовано приладом TruCAM.

Складено 688 протоколів за правопорушення у сфері забезпечення громадського порядку.
Винесено 1066 постанов за правопорушення у сфері забезпечення громадського порядку.

За 12 місяців 2019 року патрульні опрацювали та виявили самостійно понад 120 подій з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі затримували осіб, які могли бути причетними до скоєння криміналу. З них 83 події зареєстровано в ЄРДР. Найбільше розкрито злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних речовин, крадіжками, підробленням документів. Зафіксовано 7 випадків пропозиції або надання неправомірної вигоди патрульним.

Також ковельські патрульні зафіксували 60 ДТП, водії яких залишили місце пригоди, з них 48 випадків – розкрито, що становить 75%.

По напрямку безпеки дорожнього руху направлено 77 вимог підприємствам та органам місцевого самоврядування на усунення недоліків в утримані вулично-шляхової мережі.

Складено 39 адміністративних матеріалів за пошкодження технічних засобів організації дорожнього руху, порушення виконання правил при проведенні дорожніх робіт, або без необхідних дозвільних документів.

Нині у штаті відділу нараховується 72 посади, працює 63 поліцейські, з яких 14 – жінки. Некомплект становить 9 осіб, що не заважає повноцінно і якісно виконувати основні обов’язки.#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також