Ковельському міському голові Олегу Кіндеру вручили Подяку Державної установи “Центр пробації”, - про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Міський голова Олег Кіндер зустрівся з начальником філії Державної установи “Центр пробації” у Волинській області Юрієм Периком, його заступником Сергієм Матвіюком та начальником Ковельського міськрайонного відділу, майором внутрішньої служби Іриною Смоляр.

У ці дні виповнилось 5 років з того часу, як було прийнято Закон України «Про пробацію». У ході розмови йшлося про діяльність установи, напрацювання та подальші плани.

Керівники висловили вдячність Олегу Олексійовичу і вручили Подяку від Державної установи “Центр пробації” за плідне співробітництво, взаєморозуміння, всебічну підтримку в реалізації завдань.

Міський голова запевнив, що вони і надалі можуть розраховувати на допомогу, сприяння в організації роботи у нашому місті та взаємодію з відповідними структурними підрозділами виконавчого комітету.

Довідково:
Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Суть пробації полягає у встановленні нагляду за засудженим з покладенням на нього певних зобов’язань й обмежень, без ізоляції його від суспільства (відвідувати центри пробації, періодично зустрічатися з наглядовим офіцером, брати участь у певних різновидах діяльності, дотримуватися законослухняної поведінки тощо).

Метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.