Про неввічливих водіїв ковельських маршруток просять інформувати відділ економічного розвитку

До міської влади від мешканців міста надходять скарги на водіїв маршрутних таксі, які дозволяють собі грубе поводження з пасажирами. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Кожен такий випадок розглядається окремо і з перевізниками постійно проводиться робота, аби ті зосереджували увагу водіїв на важливості бути ввічливими з людьми. Втім, визнають, що і через зухвалість учасників дорожнього руху та емоційність пасажирів - нерви часто не витримують. Просять і пасажирів, зі свого боку, теж з повагою ставитися до водіїв.

Як повідомила головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі Інна Товстига, згідно правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та умов Договору водій автобуса зобов'язаний чемно поводитися з пасажирами. Крім того, договір може бути розірваний завчасно з ініціативи «Організатора» у разі надходження впродовж календарного року більше трьох скарг від споживачів послуг.

Крім того, у випадку надання неякісних послуг підприємцями-перевізниками на міському транспорті загального користування просять інформувати відповідальних працівників відділу економічного розвитку та торгівлі за номером тел. 6-17-06 для вжиття відповідних заходів, зазначивши при цьому дату, державний реєстраційний номер автобуса та номер маршруту.

#МіськіМаршрути

Коментарі

Читайте також