1. Головна
  2. Новини
  3. 35 ретроавтомобілів з Європи приїдуть у Ковель в рамках фестивалю «Rajd Wolynski»

35 ретроавтомобілів з Європи приїдуть у Ковель в рамках фестивалю «Rajd Wolynski»

Вперше в історії нашого краю понад 35 ретроавтомобілів з країн Євросоюзу перебуватимуть на Волині з 14 по 18 травня 2020 року у рамках фестивалю «Rajd Wolynski», - про це повідомили на сторінці Wolynski Klub Automobilowy у Фейсбук.

Автомобілі їхатимуть за маршрутом «Люблін - Шацьк - Ковель - Луцьк - Олика - Володимир-Волинський - Замость».

Зазначають, що такий райд відбувався лише 90 років тому, у 1930 році, членами організації Wołyński Klub Automobilowy, створеною у Луцьку 1929 року.

Родзинкою цього заходу стане фестивальна частина, під час якої лучани і гості міста 16 - 17 травня зможуть отримати естетичне задоволення від такої кількості ретрокарів, доторкнутись до культурної спадщини нашого краю, відчути історію міжвоєнного періоду і не тільки.

Анонс усіх запланованих подій організатори обіцяють розповісти згодом. Зокрема, й про те, коли саме і де зможуть ковельчани побачити ретроавтомобілі у своєму місті.


#Автопробіг

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся автопробіг, присвячений 75-ій річниці Колківської республіки

У Ковелі відбувся автопробіг, присвячений 75-ій річниці Колківської республіки
Більше десятка автівок із націоналістичною символікою проїхались вулицями Ковеля, далі рушили в напрямку до Маневич та Колок. Таким чином ковельчани започаткували нову акцію, яка має стати традиційною.