1. Головна
  2. Новини
  3. Найменші вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» стали чемпіонами та срібними призерами міжнародного турніру «Bez granic 2020»

Найменші вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» стали чемпіонами та срібними призерами міжнародного турніру «Bez granic 2020»

Найменші вихованці Футбольного Центру «Ковель-Волинь» 2011 та 2012 років народження повернулися до рідного міста з призовими місцями, здобутими на міжнародному турнірі з футболу «Bez granic 2020», що відбувався 15 та 16 лютого в польському місті Хелм. Про це повідомляє пресслужба ФЦ «Ковель-Волинь».

Командами-суперницями хлопчаків 2012 р.н. були вихованці досить потужних як польських клубів UKS Niedźwiadek Chełm, UKS Jedynka Krasnystaw, BKS Lublin, Pilkarzskie Przedszkole Legia Warszawa, так і української «Волині» та ДЮСШ «Зміна» (Біла Церква).

Команді ковельчан вдалося здобути перемогу у дербі з юнаками ФК «Волинь» – 5:0 та обіграти Білу Церкву з результатом 3:0. Юні футболісти впродовж двох ігрових днів не поступилися жодній команді-суперниці та за результатами набраних очок посіли перше призове місце.

Серед вихованців Романа Жерша кращим гравцем команди було обрано Матвія Карпіка, кращим бомбардиром Міжнародного турнірі з футболу «Bez granic 2020» організатори обрали Богдана Макарчука.

***
Зі сріблом з Міжнародного турніру з футболу «Bez granic 2020» повернулися юнаки 2011 р.н. Хлопці змагалися із сильними командами-суперницями: UKS Niedźwiadek Chełm, GKS Granica Dorohusk, AMSPN Hetman Zamość, UKS Champion Chełm, Brazylian Soccer Schols Lublin, TKS Tomasowia Tomaszów Łubelski, українськими ФК «Волинь» та ДЮСШ «Зміна» (Біла Церква).

У перший ігровий день 1 команда ФЦ «Ковель-Волинь» здобула перемогу у 3 матчах, поступилася лише в одній грі. 2 команда ковельчан поступилася у 3-х матчах та в 1-й грі здобула перемогу.

Матчі другого дня були не менш насиченими. У кінцевому результаті за кількістю набраних очок вихованці Олексія Федчука (друга команда) в групі Б посіла 4 сходинку. А перша команда, зігравши дві нічиї та отримавши перемогу у двох матчах, посіла 2-не місце у сильнішій групі А.

Організатори «Bez granic 2020» відзначили кращим воротарем турніру Анатолія Кобенка. В 1-й команді ФЦ «Ковель-Волинь» 2011 р.н кращим гравцем став Адріан Фесь, у 2-й команді у цій же номінації відзнаку отримав Роман Старушик.


#ФЦКовельВолинь

Коментарі

Читайте також

Про розвиток ковельського футболу, вдосконалення інфраструктури та стратегію розвитку ФЦ «Ковель-Волинь»

Про розвиток ковельського футболу, вдосконалення інфраструктури та стратегію розвитку ФЦ «Ковель-Волинь»
Ковельчани стали переможцями в обласному чемпіонаті та на всеукраїнському рівні випередили досвідчених земляків. Інтерв'ю з президентом ФЦ «Ковель-Волинь» Романом Романчуком.