У Ковелі вшанували Героїв Небесної Сотні та згадали події Євромайдану

У Ковелі відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні, - розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Розпочалися вони у центральній районній бібліотеці. Згадати події Євромайдану, віддати данину шани Героям Небесної Сотні прийшли представники міської та районної влади, громадських організацій, учасники Революції Гідності, духовенство, учнівська і студентська молодь, громадськість.

Молитва постійно звучала на Євромайдані, тож і сьогодні вона об’єднала присутніх. На початку зустрічі панахиду за Героями, які віддали своє життя на Майдані і в зоні бойових дій на Сході країни, відслужив благочинний м.Ковеля ПЦУ протоієрей Василь Мичко разом духовенством.

Минуло шість років від «чорного четверга» - 20 лютого, коли на очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Людей, які не зважаючи ні на що, пішли у бій з несправедливістю заради України.

Тоді у Києві загинуло понад 110 людей, але остаточна кількість полеглих достеменно невідома. Життя кожного було сповнене надій, сподівань, турбот, сімейної опіки. Кожен мав рідних, близьких, друзів – і все це обірвалося в одну мить. Найстаршому із Небесної Сотні було 83, наймолодшому - всього 17. Усі вони змусили нас переосмислити реальність, нашу історію.

Пам’ять про мужніх патріотів ковельчани вшанували хвилиною мовчання.

Про трагічні і водночас величні сторінки нашої новітньої історії йшлося в промовах, пісенних і музичних творах. Надзвичайно зворушливими і проникливими були усі номери, які підготували працівники культури та самодіяльні митці.

Революція Гідності не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а й показала важливість національної ідеї, нашу єдність, бажання жити у вільній країні. Нині саме за це триває боротьба, і те, наскільки вона буде успішною, залежить від кожного.

На знак вдячності і шани мешканці міста та району поклали квіти до стели пам’яті загиблим землякам — учасникам АТО та монумента борцям за волю України.#СкорботніЗаходи

Коментарі

Читайте також