1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельських школярів вчать протидіяти булінгу

Ковельських школярів вчать протидіяти булінгу

З метою попередження булінгу в учнівському колективі у Ліцеї №1 м. Ковеля був проведений урок з елементами тренінгу. Учні 9 класу мали можливість проаналізувати природу виникнення проявів насилля в освітньому просторі. Допомогли їм у цьому інспектор ювенальної превенції Тетяна Козій та директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк. Урок пройшов дуже цікаво. Діти заповзято включалися у роботу. Завдяки вправам вдалося пропрацювати “образи” основних учасників булінгу, обговорити проблемні питання. Тетяна Козій ознайомила дітей з новою статтею закону, яка передбачає адміністративну відповідальність за булінг, розповіла, як діяти і куди потрібно звертатись у разі потреби.

Дітям наголосили, що необхідно робити, якщо дитина страждає. Треба звернутися до адміністрації школи чи класного керівника. Не намагатися самим з’ясувати стосунки з кривдником.

Окрім того, батьки можуть допомогти дитині не стати жертвою булінгу, тобто здійснити первинну профілактику. Налагодити стосунки з вчителями та однокласниками. Допомогти дитині стати упевненим у собі і знайти друзів. Запрошуйте однокласників дитини до себе у гості. Дитині потрібні люди, які не дадуть її образити.

У разі необхідності батьки, діти та вчителі завжди можуть звернутися до служби у справах дітей, центру соціальних служб.

Заходи з метою профілактики булінгу в учнівському середовищі фахівці соціальних служб проводять і в інших навчальних закладах міста Ковеля.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також