1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська патрульна Ірина Зінчук зайняла друге місце в екстремальних змаганнях

Ковельська патрульна Ірина Зінчук зайняла друге місце в екстремальних змаганнях

Десятий туристичний змаг стежками героїв "Доброволець-2020" розпочався 29 лютого, а завершився 1 березня. Захід стартував з с. Березовичі Володимир-Волинського району Волинської області. Повідомляє пресслужба патрульної поліції.

Організатори підготували більше 80 локацій, серед яких були історичні (могили бійців УПА, місця боїв та військових баз), цікаві природні краєзнавчі місцини Волині та технічні пункти. Учасники, рухаючись цими пунктами і знімкуючи їх для підтвердження проходження маршруту, отримували бали.

Патрульні також долучились до цих екстремальних змагань і показали високі результати. Поліцейська з Ковеля Ірина Зінчук з напарником зайняли 2 місце у 2 категорії, пройшовши 76 км за 14 год 30 хв! Ще троє патрульних з Луцька з колегою зайняли 5 місце у 2 категорії, пройшовши 85 км за 14 год 40 хв!

Цьогоріч організатори зареєстрували рекордну кількість охочих побігати історичними стежками — 114 команд, а це – 348 учасників, які мали можливість спробувати свої сили у трьох категоріях: 1 категорію складності (24 год) підкорювали 26 команд; 2 категорію (15 год) зголосились пройти 36 команд; 3 категорію (10 год) долали 52 команди.

Ірина каже, що протягом змагань не раз “доводилось боротись самій з собою“. Але, попри це, природа рідної Волині зачаровувала, і дівчина щаслива, що здолала чергову спортивну вершину, адже пішохідний туризм – одне з її хобі.#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

У Ковелі з початку року 13 пішоходів притягнули до відповідальності за порушення ПДР

У Ковелі з початку року 13 пішоходів притягнули до відповідальності за порушення ПДР
Про це повідомляє Ковельський відділ поліції. Мова йде про перехід громадянами проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що рухаються.