1. Головна
 2. Новини
 3. Ковельські лікарні забезпечені засобами захисту на випадок виявлення підозри на коронавірус

Ковельські лікарні забезпечені засобами захисту на випадок виявлення підозри на коронавірус

Про стан готовності до ймовірних випадків захворювання на коронавірус та заходи, спрямовані на підвищення рівня обізнаності населення щодо профілактики зараження коронавірусом COVID-19 на щотижневій оперативній нараді у Ковельській райдержадміністрації доповіла завідувач Ковельського міськміжрайонного відділу Волинського обласного лабораторного центру Людмила Маляр.
Фото ілюстративне

Вона зауважила, що відділом щоденно здійснюється моніторинг епідемічної ситуації, сформовано склад епідеміологічних бригад оперативного реагування щодо недопущення занесення і поширення випадків захворювання на Ковельщині, цілодобово ведеться медико-санітарне спостереження за особами, які прибувають із країн, де зареєстровано випадки COVID-19, у пункті пропуску Ягодин через державний кордон України.

Лікар-епідеміолог Ковельського МТМО Анжела Шумин проінформувала про стан готовності Ковельського МТМО до ймовірних випадків захворювання на коронавірус. Вона зазначила, в МТМО переглянуто та відкориговано плани дій та схеми оповіщення у випадку виявленого хворого або підозрілого на захворювання особливо небезпечними інфекціями.

Структурні підрозділи Ковельського МТМО забезпечені в достатній кількості дезинфікуючими середниками та антисептиками. Із засобів індивідуального захисту наявні протичумні костюми, одноразові маски, рукавички нітрилові нетальковані оглядові (нестерильні) в кількості 1500 пар та 30 одноразових захисних костюмів. Проведено додаткові заняття медичних працівників з питань епідеміології, клінічного перебігу, діагностики та лікування гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Проведено навчання медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, що відповідає визначенню випадку COVID-19. У всіх лікувальних закладах на видних місцях розміщені рекомендації для населення при наявності симптомів гострого вірусного захворювання чи перебування у країні, де реєструються захворювання на коронавірус. При поступленні хворого з ознаками ГРВІ, медичні працівники націлені на детальному зборі епіданамнезу.


#Коронавірус #КовельськеМТМО

Коментарі

 • Катя
  Ну, і що ви знов брешете. Для картинки напевно забезпечені, а от на виклик їдуть ще в "советском обмундировании₴
  Відповісти
 • Ковельчанен
  Підтримую
  Відповісти

Читайте також

У Ковелі створили спеціалізовану бригаду екстреної медичної допомоги у разі підозри на коронавірус

У Ковелі створили спеціалізовану бригаду екстреної медичної допомоги у разі підозри на коронавірус
Бригада забезпечена необхідним медичним обладнанням, медикаментами, виробами медичного призначення, дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту.