1. Головна
  2. Новини
  3. Вперше в історії ФЦ «Ковель-Волинь» дитяча команда зустрілася з однолітками київського «Динамо»

Вперше в історії ФЦ «Ковель-Волинь» дитяча команда зустрілася з однолітками київського «Динамо»

Вперше в історії дитячо-юнацького футболу Ковеля команда з нашого міста зустрілася із київським Футбольним клубом «Динамо», - пише офіційний сайт Федерації Футболу Ковеля з посиланням на пресслужбу ФЦ «Ковель-Волинь».

У суботу відбулася знакова (не тільки для дітей, але й для керівництва клубу та батьків) подія – на запрошення ФК «Динамо» (Київ) юні спортсмени 2008 та 2009 р.н. відвідали навчально-тренувальну базу у Конча-Заспі та зіграли в футбольному манежі (який знаходиться на території бази) спарингові матчі з однолітками юнацької академії «Динамо» Київ.

- Ця поїздка для наших вихованців, перш за все, стала гарною можливістю зазирнути за лаштунки професійного футболу, побачити талановитих дітей України в своїх вікових категоріях, оцінити свої можливості та мати перед собою взірець для щоденної старанної роботи, - кажуть тренери.

До поїздки долучилося багато батьків. Завдяки цьому була створена справжня сімейна атмосфера. Щодо результатів, то звичайно вихованці школи київського «Динамо» виявилися сильнішими, але приємно, що в деяких моментах ковельчани зовсім не поступалися і тренери київського «Динамо» відзначили декілька наших гравців.

- Ми, як завжди, дуже вдячні батькам за організовану поїздку та гарантуємо, що такі поїздки та матчі із представниками найкращих вітчизняних та європейських академій будуть здійснюватися постійно, - запевняє адміністрація місцевого клубу.#ФЦКовельВолинь #Футбол

Коментарі

Читайте також