1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі священники місцевих храмів зустрілися з міським головою та секретарем ради

У Ковелі священники місцевих храмів зустрілися з міським головою та секретарем ради

Міський голова Олег Кіндер зустрівся зі священниками місцевих храмів ПЦУ. Розмова відбулась в культурно-просвітницькому центрі за участі секретаря міської ради Віри Федосюк. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Олег Олексійович розповів, чим живе місто, які проєкти на сьогодні реалізовуються. Говорили про плани на нинішній рік. Зокрема, настоятелів цікавили питання медицини, освіти, благоустрою міста. Велась мова про будівництво стадіону на базі колишнього “Локомотиву”.

Міський голова акцентував увагу на тому, що впродовж першої каденції йому разом з командою довелось вирішувати чимало господарських питань, які, на перший погляд, мало помітні. Втім, без цього важко було рухатись вперед. Йдеться про ремонт інженерних мереж, покрівель у закладах освіти, створення ефективної системи теплопостачання зі встановленням котлів на альтернативному паливі. Створювали й зони комфорту для працівників культури, освіти, медицини, спорту, постійно працювали над благоустроєм.

Духовні наставники відзначили, що у місті відбулось багато позитивних змін. Збудовано прекрасну набережну, оновлено народний дім “Просвіта”, з'явились нова літня сцена, спортивні майданчики біля шкіл. Створені прекрасні умови в медичних закладах.

Слова вдячності прозвучали від отця Ростислава Дідуха (релігійна громада Преображення Господнього) за розуміння і сприяння у тому, що вони тепер мають власне приміщення (до цього його орендували). Отець Іван Оринчак також відзначив приємний момент для прихожан Церква Покрови Пресвятої Богородиці. Нещодавно неподалік храму було встановлено нову зупинку та здійснено благоустрій.

У свою чергу, Олег Кіндер відзначив активну громадську позицію священників ПЦУ, які цікавляться життям міста, вболівають, аби воно ставало кращим і людям у ньому жилось комфортніше.

Секретар міської ради Віра Федосюк пригадала події Революції Гідності, про те, що усі з присутніх в ті дні були поруч та підтримували один одного, а молитва додавала впевненості у перемогу.

Благочинний Ковеля ПЦУ отець Василь Мичко подякував за спілкування, презентував керівникам книги на релігійну тематику та висловив сподівання на подальше продовження розмови.#ПЦУ

Коментарі

Читайте також