1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі затримали вантажівку, якою перевозили незаконно зрізані дуби

У Ковелі затримали вантажівку, якою перевозили незаконно зрізані дуби

За процесуального керівництва Ковельської місцевої прокуратури працівники Ковельського відділу поліції в рамках досудового розслідування кримінального провадження про незаконну порубку лісу, 13 березня провели обшук на одній із пилорам у Ковельському районі й вилучили 16 колод дуба без документів та бирок.

Окрім того, у ході відпрацювання інформації про незаконні порубки на вулиці Луцькій у Ковелі зупинили вантажний автомобіль «ЗІЛ», під керуванням 56-річного волинянина, який перевозив зрізані дуби. Документи про походження деревини викликали у правоохоронців обґрунтовані сумніви щодо їх достовірності. І деревина, і автомобіль вилучені. Приблизна вартість вилученої деревини – 100 тис. грн.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання лісу. Санкція статті передбачає штраф від 17 до 25,5 тис. грн або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Джерела:

Національна поліція Волинської області


Прокуратура Волинської області


#НаціональнаПоліція #Прокуратура

Коментарі

Читайте також