1. Головна
  2. Новини
  3. Понад 280 тисяч гривень матеріальної допомоги отримають ковельчани з міського бюджету у березні

Понад 280 тисяч гривень матеріальної допомоги отримають ковельчани з міського бюджету у березні

На засіданні виконкому, яке відбулося 12 березня, прийнято ряд рішень щодо виділення матеріальної допомоги ковельчанам з міського бюджету на загальну суму понад 280 тисяч гривень.

До міської влади щомісяця звертаються мешканці Ковеля, які потрапили у матеріальну скруту. Серед них і родини учасників АТО та ООС. Тож з міського бюджету виділять 30 тисяч 600 гривень саме на такі потреби. Крім того, допоможуть й іншим ковельчанам, які через складне матеріальне становище не можуть самотужки оплатити дороговартісне лікування, на що спрямують 58 тисяч гривень.

П'ятеро ковельчан, які страждають на рідкісні захворювання, отримають допомогу на загальну суму 60 тисяч 550 гривень.

На лікування онкохворих спрямують понад 100 тисяч гривень. Таким чином одноразову матеріальну виплату нададуть двадцятьом жителям територіальної громади у розмірі 5 тисяч гривень кожному.

Члени виконкому одноголосно підтримали рішення про виділення трьох тисяч гривень на лікування дитини, хворої на ДЦП.

Розглянувши подання військового комісара, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про виділення разової матеріальної допомоги шістьом військовослужбовцям, котрі прийняті на службу за контрактом в Збройні сили України. Вони одержать по 5 тисяч гривень кожен.

Нагадаємо, що кошти на матеріальну допомогу ковельчан спрямовують з Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2018-2021 роки, яка була затверджена рішенням міської ради. Заяви громадян розглядає комісія з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог та житлових субсидій.#СоціальнийЗахист #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

У Ковелі звернення з питань субсидій, пільг та допомог приймаються у телефонному та електронному режимах

У Ковелі звернення з питань субсидій, пільг та допомог приймаються у телефонному та електронному режимах
У зв’язку із запровадженням карантину, пов’язаного з коронавірусом, управління соціального захисту населення працюватиме та виконуватиме свої функції і завдання у звичному режимі, але без відвідувачів.

Воїни АТО з Ковеля повернулися з семиденного курсу соціально-психологічної реабілітації

Воїни АТО з Ковеля повернулися з семиденного курсу соціально-психологічної реабілітації
Завдяки волонтерам та священникам Української греко-католицької церкви у мальовничі Карпати з'їхались ветерани зі всієї України. Поїздка бійців з Ковеля стала можливою за сприяння міської влади та центру соціальних служб.