1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі не проводитимуть планові операції та звільнять орендарів комунального майна від орендної плати

У Ковелі не проводитимуть планові операції та звільнять орендарів комунального майна від орендної плати

У Ковелі не працюватимуть ринки, заклади громадського харчування, міські маршрутки перевозитимуть не більше 10 пасажирів у салоні, а підприємці, які орендують приміщення комунальної власності, що були змушені закритися у зв'язку з карантином, будуть звільнені від орендної плати. Про ці багато інших додаткових заходів безпеки йшлося сьогодні на черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Міський голова Олег Кіндер поінформував присутніх про прийняті Урядом та Верховною Радою документами щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби та запровадження адміністративної і кримінальної відповідальності за порушення санітарних правил.

Зокрема, він наголосив директору госпрозрахункового ринку Петру Сороці вжити невідкладних заходів щодо припинення торгівлі на ринках міста, які до сьогодні ще працюють. Адже вони є місцем скупчення великої кількості людей, тому можуть нести безпосередню загрозу поширенню інфекції.

З ініціативи міського голови Олега Кіндера, для підтримки місцевих підприємців, які орендують приміщення комунальної власності та не працюють у зв’язку з карантином, на сесії міської ради буде прийняте рішення про тимчасове скасування орендної плати.

У лікарні Ковельського МТМО тимчасово припинять проведення планових операцій, крім термінових та невідкладних.

Щодо руху громадського транспорту на міських маршрутах, комісія заборонила з 18 березня до 3 квітня перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному автобусі чи маршрутному таксі.

На територію автостанції заборонили в'їзд автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізацію на автостанції квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

Ознайомитись детальніше із прийнятими рішеннями, які є обов’язковими для виконання на території міста Ковеля, та з Протоколом засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, можна на офіційному сайті Ковельської міської ради за посиланням: http://www.kovelrada.gov.ua/news-8711.html#Коронавірус

Коментарі

  • ЮРІЙ
    Пане мер чому зачиняєте ринок а епіцентр працює нерозумію яка між ними різниця
    Відповісти

Читайте також

З 18 березня на Волині не курсуватимуть міжміські та міжобласні автобуси, у міських введуть обмеження

З 18 березня на Волині не курсуватимуть міжміські та міжобласні автобуси, у міських введуть обмеження
З 17 березня заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу.