1. Головна
  2. Новини
  3. Орендарям комунального майна у Ковелі нададуть пільги з оплати на час карантину

Орендарям комунального майна у Ковелі нададуть пільги з оплати на час карантину

Сьогодні, 18 березня, постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення, розглянула проєкт рішення, який виноситься на чергову сесію міської ради, як невідкладний. Мова йде про надання пільг з орендної плати за майно комунальної власності.

У зв'язку із заходами щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції та враховуючи рішення комісії ТЕБ та НС, суб'єктів господарювання, які орендують приміщення комунальної власності і які не працюють у зв’язку з введенням карантину, тимчасово звільнять від сплати орендної плати. Орендодавці не нараховуватимуть плату з моменту введення в дію карантину і до його офіційного завершення.

Депутати рекомендували розглянути та затвердити документ на сесії міської ради, яка відбудеться 26 березня.


#Депутати #Коронавірус

Коментарі

Читайте також

Ковельським МТМО керуватиме генеральний директор, а не головний лікар

Ковельським МТМО керуватиме генеральний директор, а не головний лікар
13 березня на позачерговій сесії міської ради затверджено Статут Ковельського МТМО у новій редакції, а також персональний склад конкурсної комісії на зайняття посади керівника медичного об'єднання.

Ковельські депутати проти продажу української землі іноземцям

Ковельські депутати проти продажу української землі іноземцям
На 63-й сесії міської ради прийнято відповідне звернення до Президента, голови Верховної Ради, народного депутата С.Івахіва щодо скасування рішення ВРУ про прийняття за основу закону щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.