Виходь "За межі в мережі" - новий проект від Молодіжного центру «Місто ідей» спеціально підготовлений та реалізовуватиметься командою в період карантину.

Команда Молодіжного центру продовжує безупинно турбуватися про молодь, про її дозвілля в час карантину і пропонує об'єднатися, налаштуватися на позитив і направити свою енергію в правильну сторону - ONLINE марафон "За межі в МЕРЕЖІ"

- Тобі є 14 років? А, в принципі, яка різниця - 14, 16, 25 чи 37... ти ж точно на карантині і не знаєш чим себе зайняти. А ми знаємо - запрошуємо слідкувати за нашими оновленнями, поєднати цікаве з корисним і отримати шанс виграти приз за активну участь, - закликає до змістовного проведення часу колектив Молодіжного центру «Місто ідей».


Умови для участі у ONLINE марафоні:
1. Бути підписаним (-ою) на нашу сторінку у Instagram @Ideas_city та Telegram канал (посилання знайдеш у шапці профілю Instagram)
2. Взяти участь в ONLINE марафоні може кожен БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ. Долучитися можна на будь-якому етапі.
3. Щодня команда Молодіжного центру буде виставляти корисну інформацію, цікаві посилання для саморозвитку на інстаграм сторінці Ideas_city та надсилати ЗАВДАННЯ марафону у Telegram каналі, які учасникам потрібно виконати протягом 24 годин (Завдання будуть максимально різноманітними, щоб було цікаво кожному).
4. Про виконання завдань необхідно виставляти фото або відео у себе в інстаграм сторіс з поміткою «ONLINE марафон #замежівмережі від @ideas_city» .

Якщо потрібна ще мотивація для участі - ось вона: серед найактивніших учасників організатори будуть розігрувати призи від партнерів під час та по завершенню марафону.

Слідкуйте за Молодіжним центром у соціальних мережах:
Instagram @ideas_city
Facebook Молодіжний центр «Місто ідей»

Проводьте карантин з користю, мийте руки та бережіть здоров'я.#МістоІдей #молодіжнийцентрковель #карантин #замежівмережі #онлайнмарафон #ideascity