1. Головна
  2. Новини
  3. Поліція закликає ковельчан інформувати про паліїв трави та фіксувати їх на фото чи відео

Поліція закликає ковельчан інформувати про паліїв трави та фіксувати їх на фото чи відео

Ковельський відділ поліції нагадує, що спалювання сухої трави та листя заборонено законом.

- На жаль, викорінити з свідомості людей діяльність, яка десятиліттями сформувалася у звичку дуже важко. Сезонні «палії» активізуються та розводять вогнища з опалого листя прямо перед будинками, на вулицях, у дворах багатоповерхівок. Дії, які є порушенням норм законодавства, тягнуть за собою відповідальність відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, - наголошують правоохоронці.


Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Шановні ковельчани!

- ВИКРИЛИ ПАЛІЯ

- ЗАФІКСУЙТЕ ЙОГО НА ФОТО АБО ВІДЕОНОСІЙ

- ПОВІДОМТЕ ПОЛІЦІЮ.

Джерело - Ковельський відділ поліції Волинської області


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Нетверезий ковельчанин викликав поліцію, бо чоловіку здалося, що його пограбували

Нетверезий ковельчанин  викликав поліцію, бо чоловіку здалося, що його пограбували
Правоохоронці попереджають: за завідомо неправдивий виклик поліції, пожежної охорони, швидкої медичної допомоги або аварійних служб передбачена адміністративна відповідальність.