Поліція закликає ковельчан інформувати про паліїв трави та фіксувати їх на фото чи відео

Ковельський відділ поліції нагадує, що спалювання сухої трави та листя заборонено законом.

- На жаль, викорінити з свідомості людей діяльність, яка десятиліттями сформувалася у звичку дуже важко. Сезонні «палії» активізуються та розводять вогнища з опалого листя прямо перед будинками, на вулицях, у дворах багатоповерхівок. Дії, які є порушенням норм законодавства, тягнуть за собою відповідальність відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, - наголошують правоохоронці.


Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Шановні ковельчани!

- ВИКРИЛИ ПАЛІЯ

- ЗАФІКСУЙТЕ ЙОГО НА ФОТО АБО ВІДЕОНОСІЙ

- ПОВІДОМТЕ ПОЛІЦІЮ.

Джерело - Ковельський відділ поліції Волинської області


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Нетверезий ковельчанин викликав поліцію, бо чоловіку здалося, що його пограбували

Нетверезий ковельчанин  викликав поліцію, бо чоловіку здалося, що його пограбували
Правоохоронці попереджають: за завідомо неправдивий виклик поліції, пожежної охорони, швидкої медичної допомоги або аварійних служб передбачена адміністративна відповідальність.