Молодіжний центр «Місто ідей» продовжує інформувати про можливості для молоді в онлайні під час карантину. Зібрали для вас добірку корисних сервісів з різних джерел.

Онлайн навчання для суспільно активних жителів міста.

Фонд «Освіта для демократії» запрошує усіх бажаючих реєструватись на три онлайн-курси їх платформи https://civicportal.education/.

👉 Як дізнатись потреби громади через локальний аналіз (⏰старт – 30 березня, термін реєстрації на курс – до 29 березня 2020 року).

Курс буде корисним для всіх, хто працює на користь розвитку своєї місцевої громади та хоче дізнатися потреби, проблеми та думку мешканців, щоб краще планувати свою діяльність, нові проекти та ініціативи. Якщо Ви – ініціативна людина, представник/представниця органу місцевого самоврядування, неформальної групи, громадської організації, які хочуть відповідати на потреби громади – цей курс саме для Вас!

Детальна інформацію та відкрита реєстрація тут:
https://fed.org.pl/events-page/la2020/

👉 Соціальна згуртованість та зниження конфліктності в громадах (⏰старт – 30 березня, термін реєстрації на курс – до 29-го березня 2020 року.).

Курс буде корисним для всіх, хто хоче будувати міцні соціальні зв’язки, підвищувати соціальний капітал у своїй громаді та хто у своїй роботі зустрічається з різного роду конфліктами. Якщо Ви – ініціативна людина, представник/представниця органу місцевого самоврядування, неформальної групи, громадської організації та хочете краще розуміти, як підвищувати згуртованість громади, та які механізми виникнення конфліктів та методи роботи з ними – цей курс саме для Вас!

Детальна інформацію та відкрита реєстрація тут: https://fed.org.pl/events-page/zgurtovanist2/


👉 Про ґендер - простою мовою для громад (⏰старт – 6 квітня, термін реєстрації на курс – до 5-го квітня 2020 року. )

Курс буде корисним для представників/представниць органів місцевого самоврядування та громадських активістів/активісток, які прагнуть ефективного, сталого та справедливого розвитку громад. Якщо відповідаєте за розробку проектів, програм, стратегій, та хочете зрозуміти яким чином подбати про забезпечення у них ґендерної рівності, врахування потреб різних груп жінок та чоловіків, хлопців та дівчат – цей курс саме для Вас!

Детальна інформацію та відкрита реєстрація тут: https://fed.org.pl/events-page/gender2020/

Всі курси дають практичні знання, корисні в роботі на користь місцевих громад. Усі, хто успішно завершить курс, отримають сертифікат участі. А для найактивніших передбачаються подарунки від програми RІТА! #ProgramRITA

Англомовний вебінар для журналістів!

📚Журналісти пишуть про все: природні катастрофи, епідемії, війну, вбивства та злочини. Це часто має негативний вплив на їхнє психічне здоров’я і, як наслідок, серед працівників медіа поширені тривога, депресія, PTSD та вигорання.

На вебінарі два медіаексперти розкажуть, як журналістам уникнути цих проблем та до кого звернутися у разі їх виникнення.

Також вони поділяться досвідом створення репортажів про речі, які можуть бути психологічно складними.

Коли? 2 квітня, 1:00-2:00 p.m. EDT. Вебінар є безкоштовним.

📌Вимоги: зацікавленість у тематиці вебінару й вмотивованість!

Подати заявку: https://docs.google.com/forms

Деталі: https://ijnet.org/en/opportunity/ijnetlive-webinar-journalists

✅Курс лекцій Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки від Алла Клименко та Upgrade https://www.youtube.com/playlist


#МістоІдей #Дозвілля #Освіта #Карантин