У Ковелі буде впроваджено єдину систему диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування. Це дозволить забезпечити належну організацію, управління, контроль за його рухом. На думку фахівців, завдяки системі буде надходити достовірна інформація про роботу перевізників, - повідомляє офіційний сайт міста Ковеля.

Цю послугу, згідно конкурсу, надаватиме ТОВ «Дозор Україна». Підприємство уже працює на цьому ринку з 2012 року. Зокрема, вони займались встановленням та супроводжують GPS-моніторинг у містах: Коростень, Житомир, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Рівне, Ужгород, Біла Церква, Чернігів та Миргород.

Крім того, ТОВ «Дозор Україна» запропонувало інвестиційну пропозицію на суму 110 тис. грн, а саме – встановлення автоматизованих табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту на двох автобусних зупинках.

Є світова практика - у великих містах системи GPS-моніторингу, які встановлені у міському транспорті, дають достовірну інформацію пасажирам на зупинках, про місце знаходження і точний час прибуття. Що підвищує рівень обслуговування клієнтів.

Подібну послугу найближчим часом отримають ковельчани.

Відділ економічного розвитку
та торгівлі

#МіськіМаршрути #РозкладРуху