Ковельські комунальники в осінніх турботах. Погодні умови сприяють активній роботі по всьому місту. Минулого тижня працівники КП «Верес» впорядкували території парків імені Тараса Шевченка та Слави. Нині працюють у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Директор комунального господарства ТзОВ «КП «Верес» Олександр Балак каже, що територію парку імені Лесі Українки обслуговують три штатних працівника. Але для того, щоб швидше навести тут лад, до прибирання залучили додатково ще 18 двірників з прибудинкових територій.

Кошти, виділені з міського бюджету на утримання належного санітарного стану міста, використовуються в повному обсязі. Окрім прибирання, ремонтуються лавки, дитячі майданчики, малі архітектурні форми (зокрема казкові персонажі в парку).

Охайно згорнуті на газонах купи сухого листя вантажать на спецтехніку та вивозять. За словами Олександра Балака, наразі опалому листю в КП «Верес» застосування немає. Тож можуть поділитися зібраним природним матеріалом з бажаючими. Якщо ковельчанам потрібен компост в домашньому господарстві, вони можуть забирати листя. При потребі обіцяють допомогти з доставкою.

Як запевняє Олександр Балак, є порозуміння з міською владою, роботи з санітарного утримання територій виконуються, кошти освоюються. Бракує лише порозуміння, а точніше елементарної вихованості деяким ковельчанам, які безжально нищать дитячий майданчик. Звісно ж його відремонтують. Проте малечі та батькам ватро бути обачними, аби через зламані вандалами елементи «Казкового містечка» не заподіяти шкоди життю та здоров’ю.


#КП_Верес #Благоустрій