1. Головна
  2. Новини
  3. У родичів та колег померлого водія «швидкої» зі Старовижівщини виявили коронавірус

У родичів та колег померлого водія «швидкої» зі Старовижівщини виявили коронавірус

Члени сім’ї померлого водія швидкої допомоги зі Старовижівського району захворіли на COVID-19. Також позитивні тести на коронавірус у двох санітарок, які працювали з покійним.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел. Інформацію в коментарі виданню підтвердив директор КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Шмаль.

З його слів, захворіли дочка та дружина покійного водія швидкої допомоги.

«Вони перебувають вдома на самоізоляції. Також кажуть, що захворіла і внучка померлого. Окрім того, позитивні тести отримали дві санітарки, які працювали з водієм «швидкої», – зазначив Володимир Шмаль.

Нагадаємо, 2 квітня стало відомо, що житель Старовижівського району, який працює водієм «швидкої», інфікувався коронавірусом. Попередньо чоловік мав контакт з родичем, який повернувся з-за кордону. На жаль, вже наступного дня чоловік помер.

Крім того, 6 квітня стало відомо про результати проведення обстежень методом ПЛР-діагностики контактних осіб хворої коронавірусом мешканки Володимир-Волинського району. Про це повідомляє пресслужба Володимир-Волинської міськради.

3 тести із пройдених – позитивні. Серед уражених вірусною інфекцією є 1 особа з району та 2 з міста Володимира-Волинського.

#Коронавірус

Коментарі

  • Ковельчанен
    Ніяк не думають про захист своїх працівників. Тепер лови заразу по всьому районі
    Відповісти

Читайте також