Туристична мережа «Поїхали з нами!» працює на ринку України понад 10 років. Це не туроператор, а туристична агенція, завданням якої є пошук потенційних туристів з метою реалізації туристичного продукту. Її послугами уже скористалися мешканці у 67 містах нашої держави. Є також представництва фірми й за кордоном. Відтепер і ковельчани та мешканці навколишніх районів також мають можливість подорожувати разом із новою туристичною агенцією. Новою для ковельчан. А от кількість клієнтів, котрі скористалися послугами агенції в інших містах України, наближається до мільйона. І це є найкращим свідченням її надійності.

Менеджери ковельської агенції мають багатий туристичний досвід та відповідну освіту, збуту за кордоном. Незважаючи на значну конкуренцію у Ковелі, «Поїхали з нами!» планує якнайшвидше знайти своїх клієнтів привабливими пропозиціями, цікавими турами по Україні та усьому світу.

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята. Тож варто подбати про відпочинок свій та усієї родини. У «Поїхали з нами!» вам запропонують широкий вибір «горящих» та екскурсійних турів, відпочинок на узбережжі морів та в горах. Крім путівок, туристична агенція реалізує автобусні, залізничні та авіаквитки в усіх напрямках. Перелік країн, у яких ви можете побувати завдяки «Поїхали з нами!» досить великий. Це – Єгипет, Туреччина, ОАЕ, Болгарія, Італія Франція, Греція. Словом – куди забажаєте. Можете по-новому відкрити для себе й Україну. Цікаві тури в Карпати, Закарпаття, Одесу, екскурсії в Київ та Харків, Кам’янець-Подільський та Чернігів - міста, багаті історичними пам’ятками.

Вас завжди чекають за адресою: м. Ковель, вулиця Сагайдачного, 4а щодня з 10.00 до 19.00, у суботу з 10.00 до 15.00. Неділя вихідний. Тут ви отримаєте відповіді на будь-які питання, починаючи з вибору маршруту та оформлення документів і закінчуючи пошуком кращих сувенірних крамниць та пляжів у різних куточках світу. Додаткову інформацію щодо наявності турів, їх вартості, бронювання та замовлення квитків і готелів можна отримати за номерами телефонів:
(068) – 85 – 56 – 010
(050) – 50 – 03 – 088
(097) – 98 – 87 – 244
Хтось вирушає у далекі країни, комусь достатньо пейзажів рідної землі. Одних ваблять гори, море, а хтось хоче побачити велич стародавніх міст та культур. Куди б вас не покликали дороги, туристична агенція «Поїхали з нами!» зробить вашу поїздку комфортною, безпечною та захоплюючою.
Мандруйте з нами і пам’ятайте, що кошти, вкладені у подорожі, – це інвестування поза часом. Адже найкращі враження та незабутні спогади залишаться з вами назавжди.