1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі на Великодні свята запровадили особливий режим пересування

У Ковелі на Великодні свята запровадили особливий режим пересування

10 квітня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке проходило у дистанційному режимі. Прийнято додаткові обмежувальні заходи. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Ковельчан просять у вихідні і святкові дні не виходити з дому та придбати необхідні продукти і ліки заздалегідь.

У Протоколі позачергового засідання, на якому головував міський голова - голова місцевої комісії ТЕБ та НС Олег Кіндер, йдеться про запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину.

Зокрема, щодо пересування та перебування мешканців міста в громадських місцях на період вихідних і святкових днів (з 13.00 год. 01 хв. суботи до 06.00 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 11 квітня 2020 року)
Строк:
11 - 12 квітня 2020 року
18 - 20 квітня 2020 року

Контроль за виконанням рішення комісії покладено на Ковельський ВП ГУНП у Волинській області (Ципко О.Я.) та відділ організації несення служби в м. Ковелі управління патрульної поліції у Волинській області (Михалко Т.М.).

Суб’єкти господарювання м. Ковеля незалежно від форми власності, які працюють в період карантину, мають неухильно дотримуватись постанови Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020 року № 262.

Зазначимо, що про закриття магазинів та аптек у рішенні не йдеться. Про це учора, 10 квітня, на своїй сторінці у Фейсбук наголосив начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Юрій Кондратович.

- Зважаючи на велику кількість дзвінків, хочу повідомити Вам:інформація про закриття магазинів у святкові та вихідні дні в місті Ковелі є ФЕЙКОВОЮ. Ні магазини, ні аптеки, ні АЗС не будуть зачинені.

За рішенням регіональної (обласної) та місцевої комісії ТЕП та НС запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину. Зокрема, щодо пересування та перебування мешканців міста в громадських місцях на період вихідних і святкових днів (з 13.00 год. 01 хв. суботи до 06.00 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 11 квітня 2020 року). Звичайними словами, без нагальної потреби не виходьте з дому!,
- йдеться у дописі.
#Карантин #Коронавірус

Коментарі

Читайте також