Відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність, - інформує Мій Ковель.

Присутні розглянули заяви громадян, згідно яких було прийнято відповідні рішення шляхом голосування.

Станом на сьогодні в єдиному реєстрі учасників АТО на отримання земельних ділянок перебуває 284 ковельчанина та 71 мешканець інших населених пунктів, які звернулися із заявами в Ковельську міську раду. Крім того, у пільговій черзі зареєстровано 14 осіб з сімей загиблих, інвалідів війни та один учасник АТО, відзначений державною нагородою. Ці ковельчани мають позачергове право на отримання земельних ділянок для житлового будівництва в місті.

На засіданні акцентували увагу на тому, що в першу чергу земельними ділянками буде забезпечено усіх учасників АТО - мешканців міста Ковеля. Потім — мешканців інших населених пунктів, які звернулися за отриманням земельних ділянок у Ковельську міську раду. Заяви сімей, члени яких загинули під час участі в АТО та проживали в м.Ковелі, розглядатимуться позачергово.

Комісія розглянула також звернення учасників бойових дій в зоні АТО, які наразі не мають усіх необхідних документів та залишила їх у списку до з’ясування обставин. У разі представлення громадянами усіх необхідних документів комісія повернеться до розгляду питань про включення їх в єдиний реєстр відповідно до дати звернення.

Нагадаю, що з грудня 2014 року і до сьогодні у Ковелі було надано 312 земельних ділянок учсаникам АТО та членам сімей загиблих воїнів. Ще 42 бійця отримали земельні ділянки для будівництва власного житла за межами міста (в Ковельському та інших районах).

На черговому засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради буде затверджено єдиний реєстр учасників АТО по місту Ковелю.

На засіданні комісії також було розглянуто питання щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками для гаражного будівництва. Пропозиції та списки заявників буде опрацьовано в громадських організаціях. Відповідні рішення буде прийнято на наступному засіданні. Зважаючи на те, що станом на сьогодні території, які перебувають у комунальній власності міста та передбачені містобудівною документацією для гаражного будівництва обмежені, а в реєстрі учасників антитерористичної операції на сході України, які потребують виділення земельних ділянок для гаражного будівництва, перебуває 143 громадянина, при наявності вільних земельних ділянок для гаражного будівництва першочергово буде забезпечено тих громадян, які проживають в багатоповерхових будинках та не отримали земельних ділянок для житлового будівництва.

Аби бійці, які захищали Україну на сході, та нині несуть службу в зоні АТО, мали змогу побудувати власне житло, треба вишукати на території Ковеля майже 400 земельних ділянок. І це лише для тих, хто зараз перебуває на черзі. А їх кількість буде зростати. Для цього міська рада розробляє детальні плани територій, на яких у майбутньому можлива індивідуальна житлова забудова.


#ДопомогаАТО #Депутати