Зовнішня реклама є досить популярною в українських містах. Не став винятком і Ковель. На сьогодні в місті - 149 рекламних засобів та 64 стаціонарні світлові конструкції. Переважна більшість з них містить інформацію комерційного характеру. Проте важливою залишається для ковельчан і соціальна реклама, - інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Встановлені, як правило, на досить людних територіях, в місцях перетину головних транспортних потоків, рекламні щити є найдоступнішим і найбільш наочним засобом інформації для містян. Певна їх кількість охоплює важливі транспортні артерії міста: вони встановлені вздовж найбільших вулиць - Володимирської, Варшавської, Грушевського, Сагайдачного, Незалежності. Для соціальної реклами в 2017 році виконавчим комітетом було використано 10 площин.

Дотримання вимог Порядку розміщення зовнішньої реклами у м.Ковелі контролюється сектором планування та контролю за забудовою територій відділу містобудування та архітектури.

За період з 1 січня по 1 листопада нинішнього року в центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету звернулося 48 суб’єктів господарювання щодо влаштування зовнішньої реклами у нашому місті.За цей час виконавчий комітет продовжив термін дії 28 дозволів на таку діяльність.

Кількість виданих дозволів на встановлення нових рекламних конструкцій в 2017 році - 17. Отримуючи дозвіл, підприємці та підприємства беруть на себе й певні зобов’язання. Зокрема, вносити своєчасно плату за користування наданими місцями, підтримувати рекламні щити та стаціонарні світлові конструкції в належному технічному та художньо - естетичному стані, при потребі надавати безкоштовно площини для соціальної реклами органам місцевої влади.


Між територіальною громадою міста та суб’єктами господарювання за вказаний період укладено 45 договорів на розміщення зовнішньої реклами в Ковелі.

На 1 листопада за використання міських об’єктів для вищезазначених рекламних засобів до міського бюджету надійшли кошти в сумі 173,392 тис. грн.

Людмила Мурай,
начальник відділу
містобудування та архітектури
виконавчого комітету міської ради