Вихованці Ковельської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича на осінніх канікулах взяли участь у навчально-тренувальних зборах легкоатлетів у селищі Східниця Львівської області. Як розповіла директор закладу Олена Клімашевська, це був один з етапів підготовки до нового спортивного сезону.

Участь у зборах взяли діти віком 14-16 років. До програми занять входили легкоатлетичний біг, стрибки в довжину, метання списа та ін. Школярі тренувалися не лише на стадіоні, а й в гірській місцевості. Крім того, під час зборів на них чекала й пізнавальна програма та змістовний відпочинок.
Природа щедро обдарувала цей куточок України незабутніми місцями. Діти побували на екскурсіях, помилувалися мальовничими пейзажами та гірськими краєвидами, відвідали Карпатську “Швейцарію”.
За словами майстра спорту Олени Клімашевської, ще кілька років тому навчально-тренувальні збори проходили в Ялті. Проте й нинішня програма занять у Східниці не поступається своєю змістовністю та насиченістю. Такі збори відбуваються традиційно щоосені і фінансуються батьками юних спортсменів.

Серед вихованців тренерів-викладчів Петра Карпука, Андрія Михайлюка та Олени Клімашевської досить талановиті діти, котрі мають хороші досягнення в спорті в минулому та чималі перспективи на нові успіхи в майбутньому.
Роман Бурда — кандидат в майстри спорту з бігу на 100 м., багатораовий чемпіон області з бігу на 100 м., срібний призер чемпіонату України з потрійного стрибка. Дарина Кравчук — багаторазова чемпіонка області з бігу на 400, 800 та 1000 м., бронзова призерка України на 400 м., срібна призерка чемпіонату України у “шведській естафеті”. Антон Смаль — срібний призер чемпіонату області з бігу на 3000 м. Павло Костюкевич — чемпіон області з естафетного бігу на 800 м. Юрій Шпак — чемпіон області з бігу на 400 м. Валерія Мужилко — бронзова призерка з бігу на 200 м., чемпіонка області з естафетного бігу. Павло Найдюк — чемпіон області з бігу на 200 м. Тетяна Троцюк — призер обласних змагань з метання списа.
Східниця є курортною перлиною України. Селище розміщене на висоті 600–900 м над рівнем моря, а гори навколо досягають висоти 823 м. Першу славу Східниці принесла нафта, промисловий видобуток якої почався у 1872 р. після будівництва тут залізниці. А в 70-х роках минулого століття в Східниці було відкрито великі поклади мінеральної води. Зараз у родовищі мінеральних вод налічується 38 джерел і 17 свердловин.


#КомплекснаДЮСШ #ОленаКлімашевська