1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі за дотриманням прав дітей в умовах карантину стежать соціальні служби та поліція

У Ковелі за дотриманням прав дітей в умовах карантину стежать соціальні служби та поліція

Фахівці міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом з інспекторами сектору ювенальної превенції Ковельського відділу поліції та відділу організації несення служби управління патрульної поліції відвідали за місцем проживання дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в службі у справах дітей. Про це розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Рейд здійснено відповідно до рекомендацій Міністерства соціальної політики та для оперативного моніторингу питань забезпечення прав дітей в умовах самоізоляції.

З батьками та дітьми проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних заходів та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Повідомили про продовження карантину до 11 травня 2020 року. Спілкувались з батьками стосовно забезпечення потреб дітей, необхідної допомоги.

Сім’ям були вручені продуктові набори від мережі магазинів “АТБ”. Школярам подарували повчальні книжки розвиваючого характеру. Окремих батьків попереджено про відповідальність за неналежний догляд за дітьми.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також