1. Головна
  2. Новини
  3. Поліція нагадує, що у Ковелі та Ковельському районі будуть закриті кладовища

Поліція нагадує, що у Ковелі та Ковельському районі будуть закриті кладовища

Ковельський відділ поліції Волинської області нагадує, що у Ковелі та Ковельському районі будуть закриті кладовища. Про це йдеться на сторінці правоохоронців у Фейсбук.

Просимо громадян з розумінням поставитися до таких обмежувальних заходів, пом’янути рідних та близьких вдома, а місця їх поховання відвідати вже після завершення карантинних обмежень.

Згідно постанови Головного санітарного лікаря України №11 від 21.04.2020 “Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні” та відповідних рішень оганів місцевого самоврядування Ковельщини.

З 07.00 год. 23 квітня до 07.00 год. 28 квітня заборонено відвідування кладовищ населенням, у тому числі присутність на них священнослужителів з метою поминальних заходів.

Дозволяється тільки проведення похоронних церемоній з дотриманням норм санітарної безпеки.

Завдання правоохоронців не лише забезпечення публічної безпеки і порядку, а й контроль за дотриманням карантинних обмежень. З порушниками протиепідеміологічних заходів поліцейські проводитимуть превентивну роз’яснювальну роботу.

До громадян, які не реагуватимуть на зауваження правоохоронців, продовжуватимуть порушувати вимоги щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, поліцейські відповідно до вимог чинного законодавства та у межах службових повноважень, діятимуть більш жорсткіше та притягуватимуть порушників до адміністративної або кримінальної відповідальності.#Карантин #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

На фабриці у Ковелі шиють захисні маски

На фабриці у Ковелі шиють захисні маски
До запровадження карантину тут виготовляли шкарпетки, а готову продукцію збували у Європі. Переналаштували обладнання, аби втримати робочі місця для людей та щоб фірма не збанкрутувала.