Останній тур ДЮФЛ України у 2017 році команди ФЦ «Ковель-Волинь» проводили в Івано-Франківську проти місцевого «Урагану». Господарі свій домашній матч провели неподалік обласного центру, в селі Загвіздя. На жаль, якість футбольного поля явно не відповідала рівню Всеукраїнських змагань, - повідомляють на офіційному сайті ФЦ «Ковель-Волинь».

Спершу на полі сильнішого виявляли команди U-17. Незважаючи на важкий переїзд, футболістам ФЦ «Ковель-Волинь» вдалося забити по 2 голи у кожному з таймів та у підсумку здобути перемогу 4:0. У ковельчан відзначилися: Залібський Богдан (2), Миткалик Володимир, Старушик Микола.

Після гри старших команд поле вже повністю нагадувало болото. І тому гру молодших команд футболом назвати було важко. У підсумку господарі здобули перемогу 1:0, забивши на початку гри. Хоча молоді ковельчани мали декілька нагод, щоб зрівняти рахунок, але їм це не вдалося.

Загалом остання гра не змінила картини у турнірній таблиці. Дві наші команди йдуть на перерву лідерами. З чим їх і вітаємо.

Прикро одне, що в ми Ковелі приймаємо наших гостей на чудовому, завчасно підготовленому полі. Навіть коли погода несприятлива, колектив футбольного центру вдвічі більше працює, щоб забезпечити комфорт молодим футболістам. Натомість, приїжджаючи на матчі в подібні місця, задаєшся запитанням: «Перед тим, як робити заявку на змагання такого рівня, можливо потрібно створити відповідну інфраструктуру? Чому наші діти мають страждати від некомпетентності окремих футбольних діячів?». Футбольне поле (Івано-Франківщина)


#ФЦКовельВолинь #Футбол