1. Головна
  2. Новини
  3. Директор Ковельської філії ветсанзаводу перебуватиме під нічним домашнім арештом. Прокуратура оскаржуватиме рішення суду

Директор Ковельської філії ветсанзаводу перебуватиме під нічним домашнім арештом. Прокуратура оскаржуватиме рішення суду

Прокурори наполягатимуть на поверненні під варту директора Ковельської філії державного підприємства "Укрветсанзавод". Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області.

Ковельська місцева прокуратура оскаржить рішення Ковельського міськрайонного суду про обрання директору Ковельської філії державного підприємства "Укрветсанзавод" запобіжного заходу у вигляді нічного домашнього арешту. Нагадаємо, три роки посадовець перебував у розшуку.

Ще у квітні 2017 року йому повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та забрудненні земель відходами внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля (кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст. 364 та ч.1 ст. 239 КК України).

Слідство встановило, що керівник підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем та порушуючи низку норм чинного законодавства, аби уникнути витрат на переробку відходів, забезпечив розміщення й захоронення загиблих тварин і відходів від переробки сировини тваринного походження на земельній ділянці площею понад 3 га у Ковелі.

У такий спосіб посадовець спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля, а також заподіяв йому шкоду на суму більш ніж 1 млн. грн.

29 квітня підозрюваного затримано в Київській області. Він доправлений на Волинь і взятий під варту.

Проте 06 травня суд 2020 року ухвалив обрати чоловікові, який роками переховувався від правоохоронців і не має постійного місця проживання в Ковелі, окрім орендованого за день до судового засідання помешкання, запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту навіть без застосування електронного засобу контролю.

Оскаржуючи таке рішення, прокурори наполягатимуть на взятті посадовця під варту.

#Ветсанзавод #ЕкологічнеЛихо #Прокуратура

Коментарі

Читайте також

На ліквідацію екологічного лиха у Ковелі потрібні додаткові кошти

На ліквідацію екологічного лиха у Ковелі потрібні додаткові кошти
Нардеп Степан Івахів звернувся з депутатським запитом до Прем’єр-міністра України. Приводом для звернення до урядовців стала ситуація із протіканням резервуарів, куди півтора роки тому помістили відходи з території ветсанзаводу.