1. Головна
  2. Новини
  3. COVID-19 не відступає: нові випадки захворювання на Ковельщині за останню добу

COVID-19 не відступає: нові випадки захворювання на Ковельщині за останню добу

За останню добу на Волині зареєстровано 21 новий випадок COVID-19, з них: в м.Луцьк (1), Луцький район (4), м.Нововолинськ (6), Іваничівський район (2), Маневицький район (3), Ковельський район (4), Камінь-Каширський район (1). Одужала 1 особа. Повідомляють у Волинській ОДА. Станом на 9 травня на Ковельщині коронавірусна хвороба виявлена у 67 пацієнтів. На жаль, один випадок летальний.

Загалом в області зареєстровано 445 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 119 осіб. 10 випадків хвороби завершилось летально.

Як повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради з посиланням на Ковельське МТМО, станом на 8 травня у Ковелі та Ковельському районі зареєстровано 65 випадків COVID-19. З них — 62 у Ковелі, 3 — у районі. За минулу добу у 17 ковельчан та 1 жителя району виявлено недугу. На жаль, одна мешканка нашого міста померла.

На лікуванні перебуває 55 пацієнтів: стаціонарно в Ковельській ЦРЛ - 14 (Ковель-13, район-1) та 38 (Ковель) - амбулаторно проходять курс терапії. Троє мешканців нашого міста отримують стаціонарну допомогу в обласних установах. Десятеро жителів Ковельщини одужали (8 - Ковель, 2 - Ковельський район).

Також в Ковельському МТМО лікується два пацієнти з Старовижівського та Камінь-Каширського районів.
#Карантин #Коронавірус

Коментарі

Читайте також