1. Головна
  2. Новини
  3. «Волинська Голландія» стартувала: на тюльпановому полі – сотні відвідувачів ФОТО

«Волинська Голландія» стартувала: на тюльпановому полі – сотні відвідувачів ФОТО

У зв'язку з послабленням карантину "Волинська Голландія" відсьогодні відкрила тюльпанове поле для відвідувачів. Про це повідомляє власкор Інформаційного агентства ВолиньPost.

Нагадаємо, тюльпанове поле, яке розташоване на 36-ому кілометрі траси Луцьк-Ковель біля села Свидники Ковельського району, відкрили для відвідувачів на 3 дні.

Директорка з виробництва "ЛіліЛайну" Тетяна Пашковська зазначила, що фермерське господарство цьогоріч придбало нові сорти тюльпанів.

- Закупили нову колекцію, 25 нових сортів тюльпанів. Наприклад, сорт "Айс-крім" - це популярний сорт елітних тюльпанів в Нідерландах. Загалом ми вирощуємо майже 400 сортів тюльпанів, - розповіла Тетяна Пашковська.

Власник поля, директор фермерського господарства "ЛіліЛайн" Олександр Подзідзей зауважив, що роботи на тюльпановому полі відбуваються постійно протягом року.

- Це цілий цикл: починаємо садити осінню спеціальною машиною, на зиму накриваємо соломою, весною відбувається полив. Деякі сорти вже зрізали, але приблизно 80% квіткового врожаю ще можна нині побачити відвідувачам, - каже Олександр Подзідзей.

Також він додав, минулого року за весь час фестивалю було понад 5 тисяч відвідувачів. Проте цього року через карантин прогнозують меншу кількість людей.

Однак незважаючи на те, що в Україні досі триває карантинний період, помилуватися тюльпанами у день відкриття поля для відвідувачів приїхали сотні людей. Поруч з тюльпановим полем відвідувачів пригощають кавою, солодощами та іншою їжею. Поруч продають квіти, мед, навіть текстильні вироби.#ВолиньськаГолландія

Коментарі

Читайте також