Про відзначення Дня Гідності та Свободи у Ковелі йшлося на засіданні організаційного комітету, яке провів заступник міського голови Ігор Прокопів.

Він ознайомив присутніх із змістом розпорядження міського голови, яким затверджені культурно – мистецькі, просвітницькі, патріотичні заходи, що відбуватимуться у місті. Про це інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Зокрема, 21 листопада о 15.00 год. в Палаці учнівської молоді розпочнеться тематичний вечір «Герої завжди поміж нас».

По завершенню – хода до пам’ятника борцям за волю України, де відбудеться поминальна панахида за Героями Небесної Сотні та полеглими за незалежність і суверенітет нашої держави під час проведення антитерористичної операції.
Потому ковельчани покладуть квіти до підніжжя пам’ятника.
У цей день в центральній частині міста звучатимуть патріотичні пісні.

У музеї діє виставка, де розповідається про участь ковельчан у Революції Гідності.

Впродовж листопада у навчальних закладах проводитимуться відповідні заходи: лінійки, години спілкування, бібліотечні уроки, виставки малюнків, присвячені героїчним подіям.

Також члени оргкомітету обговорили план заходів до Дня пам’яті жертв Голодоморів. 25 листопада о 15.30 біля меморіальної стели «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору» розпочнеться мітинг-реквієм. О 16.00 ковельчани приєднаються до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції «Запали свічку». Священики відслужать поминальну панахиду.
У цей день по місту будуть приспущені державні прапори з траурними стрічками та обмежено проведення розважальних заходів.