1. Головна
  2. Новини
  3. Заклади освіти Ковеля безоплатно передають продукти харчування на потреби місцевих лікарень

Заклади освіти Ковеля безоплатно передають продукти харчування на потреби місцевих лікарень

Заклади освіти міста Ковеля безоплатно передають продукти харчування лікувальним установам Ковельського МТМО. Відповідне рішення сьогодні, 14 травня, прийнято на засіданні виконкому. Це уже третій такий документ від початку впровадження карантинних заходів в Україні, і Ковелі зокрема.

У закладах освіти, які змушені були зачинитися, на зберіганні знаходилось чимало продуктів, закуплених для харчування школярів та дошкільнят. За словами начальника управління освіти Віктора Бичковського, аби не допустити псування продуктів, спільно з міською владою було прийняте господарське рішення: передати їх на потреби місцевих лікарень.

Оскільки передбачити наперед терміни завершення карантину було неможливо, передачу продуктів здійснювали у три етапи. В березні безоплатно передали яйця, сметану, кисломолочний сир з балансу управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради на баланс Комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради.

У квітні запаси харчів медустанов поповнилися маслом, рибою, м’ясом свинини та яловичини, які обліковувалися у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти.

Оскільки в державі було прийнято рішення про те, що учні шкіл цього навчального року уже не сядуть за парти, а отже в продуктах харчування не буде потреби, сьогоднішнім рішенням виконкому передали для Ковельського МТМО ще частину продуктів, термін реалізації яких не минув: капусту, цибулю, печиво, повидло, сир твердий.

Управління освіти підготує акти прийому-передачі та здійснить передачу продуктів в термін до 20 травня 2020 року.


#Освіта #Карантин #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також