1. Головна
  2. Новини
  3. У 12-ій школі Ковеля облаштували 8 нових санвузлів з душовими кабінами

У 12-ій школі Ковеля облаштували 8 нових санвузлів з душовими кабінами

Міський голова Олег Кіндер разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим проінспектували хід виконання ремонтних робіт в ЗЗСО №12. Там добігає до завершення облаштування санвузлів на другому і третьому поверхах. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

До слова, ці санітарні кімнати під час будівництва були передбачені, втім прослужили недовго і впродовж десятиліть не працювали.

Коли, про це дізнався міський голова, він одразу доручив директору школи взятись за підготовку проєктно-кошторисної документації. У міському бюджеті на 2020 рік передбачили фінансування на виконання необхідних робіт — майже півтора мільйона гривень.

Тепер у закладі, де навчається понад тисяча учнів, буде ще 8 санвузлів. У кожному є бойлери для підігріву води. При тому, у двох з них, які знаходяться поряд зі спортзалом, встановили душові кабіни.

- Звичайно, ще багато необхідно зробити у цій школі. Але й за останні роки тут чимало змінилось. Найперше, сюди веде нова дорога, проведено повністю реконструкцію покрівлі приміщення, частково замінено вікна на енергоощадні. На території з’явився сучасний спортивний майданчик. А коли я почув, що у такій величезній школі окремі приміщення санвузлів зачинені, то вирішення цього питання для нас стало одним із першочергових, - прокоментував Олег Кіндер.


- Навіть не вірив, що так швидко вдасться все зробити. Приємно, коли є розуміння збоку влади і конкретна допомога. Я переконався, що міський голова уміє тримати слово, - подякував очільникам міста за розуміння та підтримку керівник закладу Ігор Щур.


#Освіта #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також