1. Головна
  2. Новини
  3. Чемпіонці Європи ковельчанці Тетяні Коб придбають квартиру

Чемпіонці Європи ковельчанці Тетяні Коб придбають квартиру

Одним із рішень, прийнятих сьогодні на сесії міської ради, внесено зміни до “Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2017 рік”. Депутати вирішили надати одноразову цільову допомогу на придбання житла багаторазовій чемпіонці України, чемпіонці Європи, бронзовій призерці чемпіонату світу з боксу, Заслуженому майстру спорту України Тетяні Коб.

Спортсменка прославляє Україну на змаганнях найвищого рівня. Вона посіла п'яте місце на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, виборола “золото” та “срібло” на чемпіонаті Європи, “бронзу” - на чемпіонаті світу. Тетяна Коб є десятиразовою чемпіонкою України. Стільки ж разів ставала володаркою Кубка України. Уже понад десять років поспіль входить до складу збірної нашої держави з боксу.

Спортсменка заслуговує на визнання і достойне помешкання. Аби вирішити її житлову проблему з міського бюджету буде виділено 357,5 тис.грн.

Як повідомив заступник міського голови Ігор Прокопів, міська влада Ковеля неодноразово зверталася до обласної влади (як до Волинської облради, так і до Волинської обласної державної адміністрації) з проханням долучитися на умовах співфінансування, аби спільно вирішити питання щодо забезпечення спортсменки житлом. Адже Тетяна Коб прославила своїми досягненнями не лише Ковель, а й Волинь. Та, зрештою, примножила спортивну славу усієї України на світовій арені. Але, на жаль, звернення були проігноровані. Таким чином влада міста взяла на себе зобов'язання допомогти титулованій землячці. Тож помешкання буде придбано за кошти громади та у співфінансуванні з самою боксеркою Тетяною Коб.

#ТетянаКоб #МіськийБюджет #ЧемпіонкаУкраїни

Коментарі

Читайте також