1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вшанували пам'ять Кобзаря

У Ковелі вшанували пам'ять Кобзаря

Сьогодні минає 159 років з часу перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі. Помер 47-річний український поет у Санкт-Петербурзі, там його (на Смоленському кладовищі) і похоронили. Але і друзі Тараса Григоровича, і численні шанувальники його творчості знали про палке бажання поета знайти вічний спочинок на рідній землі. Про це він написав ще в 1845 році в своєму «Заповіті»: «Як умру, то поховайте мене на могилі серед степу широкого на Вкраїні милій...».

Особливість генія у тому, що його життя і творчість не піддається 100- відсотковому вивченню та повному дослідженню. Завжди лишатиметься щось невідоме. А отже кожне покоління відкриватиме для себе Шевченка по-новому. Він був тією людиною, чий талант, творчість і життя сприяють об’єднанню України.

Сьогодні українці вклоняються генію і пророку нації. У знак вшанування пам’яті Великого Кобзаря міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів поклали квіти до підніжжя монумента Шевченка.Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#ТарасШевченко

Коментарі

Читайте також

У Ковелі вшанували Кобзаря покладанням квітів та тематичним заходом

У Ковелі вшанували Кобзаря покладанням квітів та тематичним заходом
З нагоди Шевченківських днів представники місцевої влади та громадськість зібрались біля пам’ятника Тарасу Шевченку, а колектив ЗЗСО №8 підготував літературно-мистецький захід у палаці учнівської молоді.

У Ковелі випрали велетенську сорочку Кобзаря

У Ковелі випрали велетенську сорочку Кобзаря
Аби привести до ладу Шевченкову вишиванку, яка виготовлена із 42-х метрів тканини, ініціатори проекту «З Україною в серці» звернулися до місцевих підприємців, які безкоштовно надали послуги хімчистки та пральні.