1. Головна
  2. Новини
  3. Визначено переможців онлайн-конкурсу серед дітей з особливими потребами

Визначено переможців онлайн-конкурсу серед дітей з особливими потребами

Щороку Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить творчий конкурс "Повір у себе і у тебе повірять інші" серед юних ковельчан з особливими потребами. Це стало гарною традицією, яка спонукає талановитих, обдарованих та допитливих проявляти свої неймовірні здібності!

Щороку понад півсотні дітей та молоді долучаються до конкурсу, створюючі справжні шедеври. Проте карантин вніс свої корективи.

- Ситуація спонукала нас шукати нові форми роботи, нові ідеї для творчості. Але нам пощастило, адже в нашому місті вже понад рік потужно працює Молодіжний цент "Місто ідей", який просто дихає новаторством та креативом! Тому цьогоріч ми провели конкурс онлайн з використанням сучасних діджитальних технологій, а Молодіжний центр "Місто ідей" став нашим надійним партнером та креативним ідейником, - каже директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

Онлайн-виставку дитячих робіт "відвідали" 340 ковельчан, які залюбки підтримали юних учасників, даруючи їм свої симпатії та голоси. Важливо зазначити, що нові технології дозволили провести голосування абсолютно анонімно, забезпечивши прозорість у підбитті підсумків конкурсу.

Роботи виставлялися без зазначення прізвища автора, відвідувачі не авторизувалися на сайті під час голосування, проте система не дозволяє проголосувати з одного пристрою кілька разів.

У категорії "Малюнки олівцем/фарбою" (І). Вікова категорія до 10 років перше місце зайняла робота "Політаємо на парашутах кульбаби" Потапова Варвара, 7 років - 47.65% голосів

У категорії "Малюнки олівцем/фарбою" (І). Вікова категорія 10+ з кількістю голосів у 40,6% перемогла робота "Відпочинок на морі - моя мрія" Герасимчук Ілля, 11 років.

У категорії "Інші техніки виконання" безпрецендентну любов "відвідувачів" завоювала робота "Аплцікація "Я зможу!" Гаврилюк Маргарита 10 років, що отримала 61,04% голосів.

- Ми ж дякуємо усім діткам-учасникам за їх чудові роботи. Кожен малюнок створений душею з чистими думками та почуттями, у кожен закладено глибокий, часом далеко не дитячий, сенс... Відвідувачі онлайн-виставки писали нам, що обрати найкращі роботи було вкрай важко, адже кожен малюнок особливий та вартий найвищої оцінки, - зауважує співорганізатор конкурсу Людмила Зубарєва, директор Молодіжного центру "Місто ідей".

Переможців та учасників буде нагороджено призами та дипломами.


#СоціальнийЗахист #МістоІдей

Коментарі

Читайте також

Відкрито голосування за визначення кращих малюнків дітей з особливими потребами

Відкрито голосування за визначення кращих малюнків дітей з особливими потребами
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати віртуальну виставку художніх робіт дітей з особливими потребами та проголосувати за найкращі серед кращих. На переможців чекають призи від організаторів.